przekartkowane

Dwa

In Uncategorized on 3 lutego 2014 at 21:48

No i pękło. Drugi tysiąc odwiedzin właśnie wesoło zamrugał w statystykach. Zatem co? Czas na podsumowania i kultywowanie statystycznego sposobu myślenia – który jak wiadomo niczemu sensownemu nie służy, ale może skutecznie połechtać czyjeś ego.

Odwiedzin mamy teraz równe 2 000.

Postów – 77 (versus 45 ostatnio).

371 tagów (versus 214).

Tagi. „Kryminał” wskoczył na pierwsze miejsce z 3. (19 razy). „Thriller” debiutuje na podium (18). Brązowy medal dla „komiksu” (17. razy; ostatnio był używany najczęściej).

Skomentowano wpisy 72 razy (+30 od „tysiącznicy„).

Najwięcej dyskutowano – tak jak ostatnio – pod „Proste nie znaczy gorsze„. Do tego samego wyniku dobił „Przegląd półki komiksowej” (po 7 komentarzy). Po pięć razy napisano aż pod czteroma wpisami: „Kawał dobrego kryminału„, „Trzeci Chabouté„, „Dziesięciu klasyków, których zdecydowanie warto czytać” i „O formie„.

Najpopularniejsze treści. Miejsce 1. – „Dziesięciu klasyków, których zdecydowanie warto czytać” (poprzednio nr 3) z 155. odwiedzinami. Miejsce 2. – „Wędrowyczowa fascynacja” (ten sam wynik co ostatnio) z 146. odsłonami. Podium zamyka wpis „Swobodnie„, który ostatnio był niekwestionowanym zwycięzcą. Tym razem jego wynik to 142 kliknięcia. Warto dodać, że ta trójka deklasuje rywali o jakieś trzy długości.

Czego tu szukano? Wyszukiwarki kierowały z zapytań: „dobić dziada” (8 razy), „conrad zwierciadło morza felieton” (8 razy), „jakub wędrowycz trucizna” (7) oraz „czy warto czytać klasyków” (także 7). Podobnie jak ostatnio tematyka to literatura klasyczna (czymkolwiek ona jest) oraz nieśmiertelny Jakub Wędrowycz.

Gdzie zaś klikaliście w różnorakie odnośniki do „Przekartkowanych”? Właśnie w wyszukiwarkach (525 razy, skok z drugiego miejsca), na „Fejsie” (równe trzy stówki, spadek z miejsca 1.) oraz tak jak ostatnio na zaprzyjaźnionym blogu dybuk.wordpress.com (52 kliknięcia stamtąd).

26. stycznia 2012 nadal jest niepokonany jeśli chodzi o dobowy rekord.

Z jakich zakątków świata tutaj trafiano? Liczba krajów wzrosła zdecydowanie, wspomnę tylko pierwszą trójkę: Polska, Wielka Brytania (czyli prawie jak Polska) oraz USA. Odpowiednio 1 155, 37 i 30 odwiedzin.

Co by tu na koniec…? Chyba warto podziękować, zatem… dziękuję i proszę o więcej!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.